Možnosti spolupráce

Ústav letecké dopravy nabízí několik modelů spolupráce pro letecké organizace a další subjekty, které se podílejí na provozu letecké dopravy, nebo na vývoji a výrobě letecké techniky či zajišťování souvisejících služeb. Ústav má zájem o maximální propojení akademické půdy spraxí, a pro tento účel nabízí své odborné kapacity i zázemí. Spolupráce může být orientována na oblast vzdělávání nebo na oblast R&D a inovací.  

V oblastí vzdělávání vám můžeme pomoci přípravou nových odborníků šitých na míru vašim potřebám, nebo nabídnout doplňující vzdělání vašim stávajícím zaměstnancům formou dedikovaných kurzů dle vašich potřeb. 

V oblasti R&D a inovací nabízíme řešení všech typů provozních problémů z oblasti provozu letecké dopravy. Jsme otevřeni jak jednoduchým a krátkodobým aktivitám, tak dlouhodobějším a komplexnějším projektům s různými formami financování. Detaily jednotlivých modelů spolupráce naleznete níže. 

Pokud vás některý z modelů zaujal nebo byste se rádi dozvěděli více detailů ke konkrétnímu problémuneváhejte kontaktovat vedoucího Ústavu, Jakuba Krause.